David Beckham’ın birlikte olduğu asistanı, futbolcuyu başka bir mankenle yatakta yakalamış!

İngiliz gazeteci Tom Bower‘ın kaleme aldığı The House of Beckham (Beckham Evi) isimli kitapta, David Beckham‘ın eşi Victoria Beckham‘ı pek çok kez aldattığı iddia edildi. 

Eski futbolcu David Beckham hakkında ortaya atılan yeni iddialar gündem oldu. David Beckham’ın eşi Victoria Beckham’ın 25 yıllık evlilikleri boyunca birçok kez aldattığı belirtilirken, Beckham’ın birlikte olduğu yardımcıları Rebecca Loos‘un ünlü futbolcuyu bir mankenle yatakta yakaladığı kaydedildi.

Kitapta yer alan bir olayın, 2004’te Beckham Real Madrid’de oynarken yaşandığı belirtildi. Victoria Beckham’ın, eşinin aşk yaşadığı Rebecca Loos’u telefonla arayarak eşini takip ettirdiği anlatıldı.

Loos, Beckham’ı Brezilyalı futbolcu Ronaldo’nun villasında gece 03.00’te bulurken, Beckham’ın yanında İspanyol manken Esther Canadas’ın da olduğu belirtildi. Aşk yaşadığı adamı bir mankenle basan Loos’un bu durumu Victoria Beckham’a da anlattığı öğrenildi.

Loos’un Beckham’ı yataktan kaldırıp, “David, eşin telefonda” dediği de kayıtlara geçti.

2023’te Netflix’te yayınlanan ve Beckhamların hikâyesinin anlatıldığı belgeselde David Beckham, Loos’un adını gündeme getirmemiş fakat o dönemin ailesi için çok zor geçtiğini dile getirmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x